Ücretsiz Numara Sorgulama Servisleri
8 ay önce Ücretsiz Numara Sorgulama Servisleri
Ücretsiz Numara Sorgulama
 
Numara kime ait programı arıyorsanız numarakimeait.com internet sitemizi kullanabilirsiniz. Eğer bu sizi tatmin etmiyorsa genellikle ücret karşılığında olan Numara kime ait mesajla öğrenme işlemi de deneyebilrsiniz. Ancak bu işlemin ücrete tabi olduğunu unutmayın. Sonuçta her sorgulamada aradığınız numaranın kime ait olduğunu öğrenemeyebilirsiniz. Bu nedenle önce hemen numara sorgulama ücretsiz servislerini deneyebilirsiniz. Bizim sitemiz gibi.
 
Turkcell Numara Sorgulama

Operatörlere Göre Numara Sorgulama

 
Nilinmeyen numaraların kime ait olduğunu öğrenebilmek için numara sorgulama vodafone operatörü, numara sorgulama Turkcell ve Türk Telekom operratörleri ile de sağlanabilmeketedir. Bu operatörler Türkiye'nin adet GSM operatörüdür ve resmi olarak başka bir operatör şuanda bulunmamaktadır. 
 
Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone aboneleri, numaralarını isterlerse arama sorgulamalarında görünmemesi için gizleyebilir. Yani siz numaranızın arama rehberinde görünmesini istemezseniz, sizin numaranızın kime ait olduğunu öğrenmek için ücretsiz yada ücretli sorgulama yapan biri, sizin adınıza ulaşamayacaktır.
 
Sizde numaranızı gizlemek istiyorsanız operatörlerinizin müşteri temsilcilerini yada online çevrimiçi hizmetleri arayabilirsiniz.
 
Türk Telekom Numara Sorgulama
 

Telefonla Arayak Numara Sorgulama

Mesajla numara sorgulama işlemi, internet sitelerinden numara sorgulama işlemi dışında telefonla  da numaranın kime ait olduğunu sorgulayabilir ve sistemde kayıtlı ise öğrenebilirsiniz. Türkiye'nin en çok kullanılan numara sorgulama servislerinden biri 11880 numara sorgulama servisi. Arayarak isim soy isim, il, ilçeye göre sorgulama yapabilirsiniz. Bunun için TL'nizden belli bir miktar düşeceğini yada faturanıza ücret yansıyacağını unutmayın.
 

Web Sitesi ile Numara Sorgulama

 
Başında bizim de bu hizmeti verdiğimiz internet sitesi ile sorgulama işlemleri. Herkesin merak ettiği gibi en iyi numara sorgulama sitesi biz miyiz , değil miyiz tam olarak bilemiyorum ama sitemiz üzerinden de tamamen ücretsiz olarak, numaralara yapılan yorumlara göre numara sorgulayabilirsiniz. Sitemiz sayesinde ücretsiz numaradan isim sorgulama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yorumlarda numaranın kime yada hangi firmaya ait olduğunu kullanıcılar yazıyor. Yada sahtekarlık, dolandırılık gibi durumlarda da bilgi verebiliyorlar.
 
Popüler Yazılar
8 ay önce Numara Kime Ait? Kim Arıyor?

Numara Kime Ait? Kim Arıyor?

Arayan numara kime ait? Arayan kim? Numara kime ait? Numara sorgulama
8 ay önce Ücretsiz Numara Sorgulama Servisleri

Ücretsiz Numara Sorgulama Servisleri

Numara sorgulama, Ücretsiz Numara Sorgulama, Turkcell Vodafone Türk Telekom Numara Sorgulama
8 ay önce IMEI ile Cep Telefonunu Eşleştirin!

IMEI ile Cep Telefonunu Eşleştirin!

IMEI ile Cep Telefonunu Eşleştirin! BTK, E-devlet
8 ay önce 444 Hatlar Sıkça Sorulan Sorular

444 Hatlar Sıkça Sorulan Sorular

444 Hatlar Sıkça Sorulan Sorular
8 ay önce Numara Taşıma Sorgulama Nasıl Yapılır?

Numara Taşıma Sorgulama Nasıl Yapılır?

Numara Taşıma Sorgulama İşlemi